Nauczyciel Wspomagający w przedszkolu Gdynia Witomino

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Asystent,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Wymagania:
  •  wykształcenie wyższe o kierunku związanym z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka, logopedia , psychologia, w trakcie studiów lub studia pedagogiczne, pedagogika specjalna, z wczesnym wspomaganiem rozwoju
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • entuzjazm, chęć rozwoju i empatia
  •  wrażliwość na potrzeby podopiecznych
  • chęć rozwoju i doszkalania się
Obowiązki:
  • prowadzenie terapii indywidualnych oraz zajęć grupowych w zakresie wspomagania wczesnego rozwoju dziecka
  • Tworzenie opinii okresowych zgodnie z planem placówki
  • Wspomaganie Nauczyciela Prowadzącego na grupie

Oferujemy:
  • pracę przyjaznej placówce integracyjnej
  • miły i pomocny zespół nauczycieli, opiekunów i specjalistów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca od 01.09
  • praca zmianowa w godzinach pracy placówki (7:30-17:30)
  • Zapraszam do kontaktu :  [ukryte] , tel. [ukryte]
O nas
Akademia Przedszkolaka
Mieścimy się w spokojnej i zacisznej części Witomina z bezpiecznym placem zabaw dostosowanym do dzieci w wieku  przedszkolnym.
Nasze placówki pracują zgodnie z filozofią edukacji włączającej.
Pracujemy w niedużych grupkach integracyjnych.
Przestronne i przytulne sale są odpowiednio wyposażone są pod kątem bezpiecznego pobytu dzieci, ich rozwoju i edukacji.
Nasi  Nauczyciele to grupa bardzo zaangażowanych osób, którym na sercu leży rozwój naszych podopiecznych. Dzięki kreatywności, profesjonalizmowi i wiedzy połączonej z doświadczeniem, pomagamy szkolić nowe kadry pracujące w edukacji włączającej.
Jeżeli czujesz że możesz wnieść do naszego zespołu nową energię, pomysły oraz pomoc dzieciom, ta praca jest dla Ciebie.
Informacje o firmie
Mieścimy się w spokojnej i zacisznej części Witomina z bezpiecznym placem zabaw dostosowanym do dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym.
Pracujemy w niedużych grupkach integracyjnych zarówno w żłobku , jak i przedszkolu. Przestronne i przytulne sale są odpowiednio wyposażone pod katem bezpiecznego pobytu dzieci, ich rozwoju i edukacji.
Nasi opiekunowie i Nauczyciele to grupa bardzo zaangażowanych osób, którym na sercu leży rozwój naszych podopiecznych.

Aktualizacja: 17.07.2023