Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel w przedszkolu

Firma
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-językowe Puchatek w Rumi zatrudni ambitnych i kreatywnych nauczycieli przedszkola z pełnymi uprawnieniami oraz studentów kierunków pedagogicznych i pedagogów.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Wynagrodzenie podstawowe plus premia,
- Duże zaplecze materiałów dydaktycznych i szkoleniowych,
- Zniżki dla Dzieci naszych pracowników w żłobku i przedszkolu,
- Miłą i przyjazną atmosferę.

Obowiązki:
- Praca dydaktyczno-wychowawcza i opiekuńcza z dziećmi,
- Przygotowywanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych i ogólnorozwojowych,
- Przygotowanie występów i przedstawień,
- Współpraca z nauczycielami i rodzicami,
- Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,
- Czynny udział w działalności przedszkola.

Wymagania:-
- Wykształcenie wyższe pedagogiczne,
- Mile widziane doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych,
- Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu :)
CV prosimy kierować na adres e-mail: [ukryte]
Informacje o firmie
Nasza placówka powstała w 2009 roku. Do Puchatka uczęszczają dzieci w wieku od 1 do 6 roku życia. Posiadamy trzy lokalizacje: ul. Świętojańska 5 Żłobek i Przedszkole,
ul. Katowicka 17C Żłobek i Przedszkole, ul. Bydgoska 2 Przedszkole i Zerówka.
Głównym obszarem naszych planowanych działań jest realizacja opracowanej przez MEN podstawy programowej wychowania przedszkolnego. Realizując program, uwzględniamy indywidualne potrzeby i zdolności dzieci. Rozszerzyliśmy ofertę, tak, aby każdy maluch mógł jak najlepiej rozwijać się i kształtować umiejętności w każdej dziedzinie.

Aktualizacja: 01.08.2024