Nauczyciel wspomagający/Psycholog

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szukamy osoby z wykształceniem kierunkowym (pedagogika specjalna/oligofrenopedagogika lub psychologia lub terapia pedagogiczna), kreatywnej, empatycznej i zaangażowanej w swoje obowiązki.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zgranym i doświadczonym zespole specjalistów,
- bon edukacyjny o wartości 1000 zł rocznie do wydania na szkolenie lub książki do samodoskonalenia się,
- obiady pracownicze,
- przyjazne i inspirujące warunki pracy umożliwiające Ci rozwinięcie skrzydeł - trzy gabinety terapeutyczne w tym jeden do rehabilitacji i terapii integracji sensorycznej wyposażony w specjalny sprzęt;
- monitory interaktywne

Od kandydata oczekujemy:
- umiejętności tworzenia IPET-ów, opinii, planów pracy mile widziane (możliwość odbycia szkolenia),
- komunikatywności,
- umiejętności pracy w zespole
- otwartości i cierpliwości

Obowiązki na zajmowanym stanowisku:
- terapia indywidualna i grupowa dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,
- tworzenie planów pracy, opinii i IPET-ów,
- ścisła współpraca z pozostałą kadrą specjalistów,
- kontakt i współpraca z rodzicami podopiecznych
Informacje o firmie
Naszą misją jest:
„Sprawić, by dzieci chciały wiedzieć, obudzić w nich ciekawość. Uwierzyć, że rozumieją więcej, niż wydaje się dorosłym... ”
A. Barille
Dobór odpowiedniej kadry pedagogicznej to najważniejsza kwestia w organizacji przedszkola. Dlatego nasz zespół to wykwalifikowani, kreatywni nauczyciele, specjaliści i instruktorzy, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz ciepłą i przyjazną atmosferę.
Zdecydowaną zaletą pracy w przedszkolu Kraina Bajek jest kameralny charakter tego miejsca, dzięki czemu każdy z pracowników ma indywidualny, realny wpływ na rozwój placówki. Wierzymy w potencjał jaki drzemie w ludziach, a każda opinia o miejscu, które wspólnie tworzymy jest niezwykle cenna.
W Przedszkolu Kraina Bajek nauczyciele stale podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, tak by dysponować jak najszerszą wiedzą na temat wychowania i edukacji dzieci na etapie przedszkola.
Jeżeli powyższe to Twoja Kraina Bajek to zobacz, co możemy Ci dać!

Aktualizacja: 15.06.2023