Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista

Niepubliczne Przedszkole terapeutyczne w Gdańsku poszukuje Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
-wykształcenie kierunkowe
- zaangażowanie, gotowość do stałego rozwoju
-komunikatywność i gotowość do współpracy
-umiejętność planowania i organizowania pracy

Zadania:
-opieka nad dziećmi w grupie przedszkolnej
-planowanie i realizowanie zajęć edukacyjnych zgodnie z Podstawą Programową MEN
-organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój
-współpraca z rodzicami
-współpraca i planowanie z całym gronem nauczycieli

Oferujemy:
-pracę w przedszkolu na pełen etat - umowa o pracę
-możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych
-praca w młodym dynamicznym zespole

UWAGA:
W temacie maila proszę umieścić informację  " Nauczyciel Przedszkole Hokejowa "