Ogłoszenie nieaktualne

Onshore wind commissioner

Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Przemysł
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma HR Invest Energy na potrzeby bieżących projektów solidnego partnera, poszukuje specjalistów na stanowisko:
ONSHORE WIND COMMISSIONER

Kluczowe obowiązki:
  • Zapewnienie, że wszystkie czynności i narzędzia uruchomieniowe są zgodne z ogólnymi przepisami BHP producenta turbin i szczegółowymi przepisami BHP obowiązującymi na placach budowy.
  • Odpowiedzialność za dokładne wypełnienie całej dokumentacji dotyczącej uruchomienia
    i raportowanie statusu uruchomienia kierownictwu obiektu.
  • Uruchomienie turbiny i powiązanych z nią zespołów.
Zgłaszanie problemów dotyczące jakości, statusu i postępu kierownictwu obiektu.
  • Usuwanie usterek podczas procesu uruchamiania.
  • Systemy sterowania farmą wiatrową i gotowość komunikacyjna obiektu.
  • Wsparcie w zakresie problemów technicznych na etapie zarządzania projektem.
  • Odpowiedzialność za monitorowanie stanu, uruchomienie i testowanie.
  • Przeprowadzenie inspekcji przed oddaniem do użytku, aby zapewnić gotowość turbiny.
  • Wydawanie raportów niezgodności w okresie rozruchu.
  • Zamawianie części potrzebnych do naprawy.
  • Zgłaszanie odchyleń w jakości w celu wprowadzenia ich do jednolitej listy problemów.
  • Naprawa drobnych problemy z jakością (np. problemy z okablowaniem) po identyfikacji.
  • Protokół przekazania przetwornicy do producenta przetwornicy (ze względów gwarancyjnych).
  • Dane i parametry przed udostępnieniem operacyjnym i przesyłaj je do kierownika uruchomienia.
  • Przeprowadzenie niezależnej analizy usterek i napraw, wykonywanie drobnych usterek sprzętu, przekazywanie informację zwrotną kierownikowi.
  • Koordynacja (wraz z kierownikiem) działań, związanych z operacjami włączania i wyłączania WTG/WF.
Oczekujemy:
    • Kwalifikacja do poziomu inżynierskiego (HND / HNC) lub stopnia lub równoważnego.
    • Ukończone szkolenie w zakresie uruchamiania (w miejscu pracy i poza nim).
    • Prawo jazdy.
    • Język angielski w stopniu biegłym.
    • BHP.
    • Znajomość obsługi komputera, MS Office, Excel Word, Project, Power Point.
    • Duże doświadczenie jako elektryk lub technik turbin wiatrowych.
    • Wcześniejsze doświadczenia na stanowisku commissioner.
    • Dobra wiedza techniczna na temat turbin wiatrowych.
    • Doświadczenie w pisaniu raportów technicznych.
    • Doświadczenie w instalacjach elektrycznych/mechanicznych, testowaniu napięcia, zarządzaniu jakością.
    • - Doświadczenie w programowalnych systemach sterowania.
Oferujemy:
  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.
  • Współpraca ze światowej klasy partnerem.
  • Współpracę B2B.
  • Stałe zlecenia na ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne zarobki i wysokie diety.
  • Opiekę podczas wyjazdów (noclegi, przejazdy).
  • Pomoc przy załatwianiu formalności prawnych do wyjazdu za granicę i pobytu za nią (ID06, f-skatt, itp.),
  • Ciągłość pracy – wiele projektów, długa współpraca
  • Możliwość szkoleń branżowych,
  • Praca w świetnym zespole.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysyłanie CV  na adres [ukryte]
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem [ukryte]

Prosimy o dopisanie w CV lub w wiadomości mailowej poniższych klauzul: 1)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji, w tym wizerunku, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) 2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Administratorem danych jest HR Invest z siedzibą przy ul. Gdyńskiej 99 w Miszewie. Pełna treść informacji dotyczących danych znajduje się pod adresem: http://hrinvest.pl/rekrutacja-klauzula-informacyjna-dotyczaca-przetwarzania-danych-osobowych/

Aktualizacja: 27.02.2024