Operator CNC - Obróbka Skrawaniem

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Z.P. ALEXANDER w Chwaszczynie k/Gdyni
to jedna z wiodących firm produkujących zabawki, z wyodrębnionym działem narzędziowym i wtryskowym.
Od wielu lat dostarczamy nasze wyroby do firm z branży automotive, opakowań, urządzeń pomiarowych, gospodarstwa domowego, zabawek, elektrotechniki, itp.
Posiadamy nowoczesną fabrykę. Jesteśmy firmą innowacyjną i stale inwestującą w rozwój. Posiadamy szereg certyfikatów i wyróżnień, w tym m. innymi ISO 9001:2009.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Chwaszczyno k/Gdyni
Region: pomorskie

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność i systematyczność,
  • gotowość pracy na 2-3 zmiany,
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,
  • chęć przyuczenia do zawodu.
Zakres obowiązków:
  • ustawianie frezarek CNC,
  • odpowiedzialność za jakość wykonanych elementów i monitorowanie wyników swojej pracy,
  • postępowanie zgodnie z kartą technologiczną,
  • dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki,
  • samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi,
  • dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku.
Oferujemy:
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilna pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i wkładu pracy
  • Możliwość stałego podwyższania kwalifikacji
  • Budowę długofalowej ścieżki kariery
  • Możliwość wyrobienie uprawnień na wózek widłowy
Dlaczego warto u nas pracować?

Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca dynamicznie rozwijającej się firmie ?
Dołącz do naszego zespołu!
Jesteśmy zawsze otwarci na utalentowanych ludzi!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na mail [ukryte]

Informacje o firmie

Zakład Produkcyjny „ ALEXANDER” Piotr Pundzis
Jesteśmy wiodącym producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych dla dzieci i dorosłych, działającym na rynku od 45 lat. Nieustannie rozwijamy się szukając nowych pomysłów i niestandardowych rozwiązań. Tworzymy zgrany zespół ludzi z pasją. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę pracy i dlatego cenimy ludzi z poczuciem humoru oraz pewnym dystansem do siebie. Specyfika branży wymaga od nas otwartości na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania.

Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyślij nam swoje CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV, w szczególności numeru telefonu, adresu e-mail oraz zamieszczonego w cv zdjęcia (wizerunku) dla potrzeb prowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko w firmie Zakład Produkcyjny ALEXANDER Piotr Pundzis, ul. Telewizyjna 19, 80-209 Chwaszczyno, NIP: 5891439727, Regon: 191477745.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na: