Operator Linii Paletyzacji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Sumienność
Mile widziane:
  • Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym;
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu II S​.

Zadania:

  • Obsługa i nadzorowanie linii paletyzacji oraz foliowania bloczków,
  • Układanie bloczków na palecie, zgodnie ze standardami,
  • Kontrola stanu używanych palet i odrzucanie palet, które nie spełniają wymagań jakościowych,
  • Przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • Premię,
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny,
  • Dofinansowanie Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą.

Aktualizacja: 06.09.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl