Operator Urządzeń elewatora - Trymer

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa statków morskich w zakresie załadunku i wyładunku zbóż, śrut i innych towarów masowych;
  • Obsługa samochodów ciężarowych oraz innych środków transportu (w tym wagony kolejowe różnego typu i przeznaczenia) w zakresie przyjęć i wydań towaru z terminala;
  • Kierowanie różnymi maszynami i środkami transportu, w tym ładowarki kołowe, spycharki, urządzenia typu BOBCAT, GIZO itp.;
  • Obsługa maszyn i urządzeń elewatora zbożowego, silosów oraz magazynów podłogowych;
  • Segregowanie i rozmieszczanie zbóż w poszczególnych komorach elewatora, zgodnie z przyjętymi zasadami gospodarki magazynowej terminala;
  • Wykonywanie prac związanych ze składowaniem, wydawaniem, układaniem lub przenoszeniem ładunków w magazynach i na placach terminala;
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy oraz na terenie wyznaczonych lokalizacji terminala;
  • Prace porządkowe, sprzątanie, zamiatanie i bieżąca, podstawowa konserwacja maszyn i urządzeń;
  • Wykonywanie, organizowanie, przygotowanie prac przeładunkowych w sposób zabezpieczający przed wypadkami, uszkodzeniami ładunku i środków transportowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi udzielonymi przez przełożonego
  • Koordynacja zadań i komunikacja z kierowcami, służbami kontrolnymi oraz załogami statków i podwykonawców;
  • Ścisła współpraca z kolegami w zespole, dysponentami, pod kierownictwem Brygadzisty Technicznego i/lub Przeładunkowego.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Samodzielności przy prowadzonych pracach
  • Dokładności i sumienności przy wykonywaniu czynności
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany
  • Chęć podjęcia pracy wymagającej siły fizycznej
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera
  • Preferowana uprawnienia:
  • Uprawnienia operatora ładowarek jezdniowych (do 5 m 3 kl. II – do 20 t mas łącznej)
  • Uprawnienia operatora spycharek (do 110 kW kl. II)

To oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednie w strukturach firmy na podstawie umowy o pracę na okres 6 miesięcy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, paczki świąteczne dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
Informacje o firmie
Mondry Terminal Gdynia, działa od lipca 2022 roku na obszarze historycznego terminala zbożowego w Porcie Gdynia. Jesteśmy ulokowani na 2 nabrzeżach – Indyjskim  oraz Norweskim. Pierwsze z tych nabrzeży jest w trakcie przebudowy, a po jego zakończeniu będzie to nabrzeże o parametrach gwarantujących obsługę największych jednostek masowych wpływających na Bałtyk, do 15,5 metrów zanurzenia. Terminal po przebudowie i inwestycji ma stać się nowoczesnym hubem zbożowym o zasięgu ogólnoświatowym.
Obecnie dysponujemy powierzchnią dla ok. 40 tys. ton zboża w 8 silosach (14 tys. ton), magazynie podłogowym, który ma 6 komór (25 tys. ton) oraz w elewatorze zbożowym. Przy średniej racie załadunkowej wynoszącej 6000 ton/dobę w relacji eksportowej jesteśmy w stanie efektywnie przeładować ok. 1 mln ton zbóż rocznie, co plasuje nasz terminal w czołówce tego typu terminali w Polsce. Obecnie przyjęcie zboża realizujemy wyłącznie poprzez obsługę transportu samochodowego. Obsługa transportu kolejowego możliwa jest na publicznej rozładowni.
Dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, które w połączeniu z doświadczeniem naszego zespołu i kierownictwa gwarantują bezpieczeństwo towaru, wysokie standardy jakościowe przechowywania i obrotu towarowego oraz wiarygodność i solidność dla klientów.

Przesyłając swoje zgłoszenie do MONDRY sp. z o.o. z siedzibą w: Plac Porozumienia Gdańskiego 1/219, 80-864 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@mondry.com.pl.