Ogłoszenie nieaktualne

Operator Wytwórni Betonu

Firmą
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania formalne

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora węzła betoniarskiego i/lub operatora ładowarki,
  • Posiadanie ważnych uprawnień do obsługi zespołu maszyn do produkcji mieszanki betonowej (min. klasa III) i ładowarki jednonaczyniowej (II lub III klasa).
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, uczciwość, dyspozycyjność.
Oczekiwania interpersonalne
  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Komunikatywność.

Zadania na stanowisku:

  • Produkcja oraz kontrola procesu wytwarzania mieszanki betonowej,
  • Ścisła współpraca z Zespołem Logistyki, Technologii oraz Sprzedaży,
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją produkcji mieszanki betonowej oraz dostaw surowców,
  • Kontrola i nadzór obowiązujących systemów wspierających proces produkcyjny,
  • Obsługa ładowarki kołowej.

Aktualizacja: 24.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl