Operator koparko - ładowarki

Deweloper: Willbud

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

WILLBUD M. WILLA S.K.A.  jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje deweloperskie z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.
Nasze inwestycje wyróżniają się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.
Poszukujemy pracownika na stanowisko Operator koparko - ładowarki.

Twój zakres obowiązków:
- Obsługa koparko-ładowarki zgodnie z zasadami i procedurami bezpiecznej pracy
- Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, rozładunkiem i przemieszczaniem materiałów, ziemi, gruzu lub innych surowców
- Wykonywanie kopania, wykopywania i napełniania wykopów, dołów czy rowów na budowie lub terenie robót drogowych
- Sprawdzanie i konserwacja koparko-ładowarki przed rozpoczęciem pracy oraz dbanie o jej właściwe działanie i stan techniczny
- Utrzymywanie porządku i czystości na terenie robót oraz na stanowisku pracy
- Zapewnienie przestrzegania wytycznych bezpieczeństwa i higieny pracy
- Praca w zespołach przy większych projektach i współpraca z innymi pracownikami budowlanymi
- Raportowanie wszelkich problemów, awarii lub nieprawidłowości związanych z pracą koparko-ładowarki
- Aktualizacja swojej wiedzy i umiejętności związanych z obsługą i bezpiecznym użytkowaniem koparko-ładowarki.

Nasze wymagania
- Przestrzeganie terminów i zaleceń dotyczących wykonywania zadań
- Zgłaszanie awarii maszyny lub nieprawidłowości w jej działaniu odpowiednim służbom
- Prowadzenie ewidencji dotyczących użytkowania maszyny i raportowanie wykonanych prac
- Ciągłe doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji z zakresu obsługi koparko-ładowarki.

To oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
- forma zatrudnienia jaką preferujesz.

Aktualizacja: 12.02.2024