Operator procesów w produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Monterzy, serwisanci,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Rekrutacja online
Tak

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcji w dynamicznym środowisku branży automotive!

Lokalizacja: Gdańsk Kokoszki

Zakres obowiązków:
  • Realizacja prostych czynności montażowych i produkcyjnych
  • Precyzyjna kontrola jakości półproduktów i gotowych wyrobów
  • Wkręcanie elementów oraz pakowanie gotowych produktów
Oczekujemy od Ciebie:
  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Umiejętności manualnych
  • Wytrwałości i zaangażowania w powierzone zadania
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży automotive
  • Pełne wsparcie i kompleksowe wdrożenie do nowej roli
  • Atrakcyjny system premiowy motywujący do osiągania najlepszych rezultatów
  • Darmowe napoje, abyś zawsze mógł być w pełni skoncentrowany na pracy
  • Wolne weekendy, abyś mógł cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem
Jeśli masz zdolności manualne, jesteś gotów do wyzwania i chcesz dołączyć do innowacyjnego środowiska pracy, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o dodanie klauzuli: Prosimy o dodanie klauzuli: Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca(małpa)ewl.com.pl.