Operator sprzętu budowlanego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku – preferowany min. 1 rok.
  • Posiadanie uprawnień na koparki/ koparkoładowarki/ ładowarki.
  • Wykształcenie min. zawodowe/średnie.
  • Znajomość procesów budowlanych.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność.
  • Odpowiedzialność podczas powierzonych zadań oraz podzielność uwagi.

Opis stanowiska

  • Obsługa sprzętu budowalnego (sprzęt zależny od posiadanych uprawnień).
  • Praca w całej Polsce (miejsce pracy uzależnione od aktualnych kontraktów).
  • Prace związanych z branżą kolejową i drogową.
  • Przygotowywanie maszyn i odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanej maszyny, rozliczanie i kontrola paliwa.
  • Dbałość o powierzone mienie.
  • Bieżące wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego.

Aktualizacja: 19.08.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl