Operator wózka widłowego - Gdańsk, ul. Kontenerowa 21

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: MAG/02/01/2024

Dołącz do naszego Zespołu, na stanowisko: Operator wózka widłowego (pracownik magazynowy)
Opis stanowiska:
  • załadunek i rozładunek towaru (ręczny/ wózkiem widłowym),
  • kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami Klientów, transport i składowanie towarów na terenie magazynu,
  • przygotowywanie prób przesyłek dla Klientów, przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP,
  • prace porządkowe na terenie magazynu,
  • udział w okresowych inwentaryzacjach,
  • praca na wózku widłowym.

Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub doświadczenie w ich prowadzeniu i obsłudze,
  • czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • 2 lat doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,
  • rzetelność, uczciwość oraz dbałość o powierzony sprzęt, odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,
  • dyspozycyjność oraz gotowość wykonywania pracy w systemie zmianowym (6:00-14/ 14:00-22:00).

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • system premiowy,
  • przewidywalny grafik,
  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy,
  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity pracownicze w ramach ZFŚS,
  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [ukryte] . Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Informacje o firmie

Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.

Odpowiadając na nasze ogłoszenie wyraża Pan/ Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).