Operator wózka widłowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Nasze wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Dokładności i odpowiedzialności w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Uprawnienie na wózki widłowe (UDT),
  • Znajomość obsługi maszyn tartacznych oraz obróbki drewna będzie dodatkowym atutem,

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego- przewożenie surowca, załadunek,
  • dostarczanie i odbiór surowca na czas w celu utrzymania produkcji, w odpowiedniej ilości i jakości,
  • składowanie kłód w zależności od ich przeznaczenia,
  • prowadzenie dokumentacji wózka widłowego,
  • codzienne dokonywanie kontroli technicznej wózka widłowego oraz zgłaszanie ewentualnych usterek przełożonemu
  • codzienne tankowanie ON i prowadzenie karty rozliczenia paliwa,
  • dbanie o powierzony sprzęt,
  • utrzymanie ładu i porządku w obrębie stanowiska pracy.

To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Aktualizacja: 08.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl