Opiekun dla dzieci do lat 3

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Zatrudnimy osobę na stanowisko Dziennego Opiekuna dla Dzieci do lat 3 w naszym Punkcie Opieki Dziennej w Mini Świecie w Sopocie lub w Gdyni.
Poszukujemy wrażliwej, serdecznej i troskliwej osoby na stanowisko opiekuna dziennego

Oferujemy:
*stałą pracę z drugim opiekunem i pomocą  do 10 osobowej grupy w wieku 1-3 lata (praca we wtorki i czwartki  w godzinach 8:30-12
* wzajemną pomoc i szacunek
*kameralną atmosferę
* wszelkie pomoce do prowadzenia zabaw, sprzęt, otwartość na nowe pomysły
*zatrudnienie od Września 2023
* możliwość odbycia stażu/praktyk dla studenta

Wymagane:
* Doświadczenie w pracy z małymi dziećmi
* Wykształcenie umożliwiające pracę w żłobku (np. pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna, lub opiekuńczo-wychowawcza lub pielęgniarka lub położna lub opiekunka dziecięca ) ale nie jest to warunek konieczny - możliwość odbycia kursu

Obowiązki
 -zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom
-prowadzenie zajęć z maluchami,
-konsultacje z rodzicami
- przewijanie jeśli jest taka potrzeba
- karmienie i inne czynności związane opieką nad dziećmi.

Mile widziane:
- Kwalifikacje do prowadzenia do prowadzenia zajęć dodatkowych dla małych dzieci
np. Sensoplastyka, Muzykoterapia, Zajęcia sensoryczne itp.

Wynagrodzenie : od 30 zł netto/h
Dodatkowo możliwość pracy w weekendy oraz w tygodniu podczas animacji dla dzieci na sali zabaw.
Stawka 50 zł netto/1 h animacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: g...@gmail... wyświetl e-mail
W tytule maila proszę wpisać : Dzienny Opiekun

Informacje o firmie
To wyjątkowe miejsce, w którym dzieci przenoszą się do świata swojej nieograniczonej wyobraźni, a dorośli wracają myślami do swojego dzieciństwa. Specjalnie zaaranżowana przestrzeń urządzona została na zasadzie makiety przytulnego miasteczka, gdzie każdy może wcielić się w wymarzoną rolę wykorzystując do tego miniaturowe domki oraz liczne akcesoria. Rodzice stają się tutaj widzami cudownego spektaklu odgrywanego przez dzieci, w którym mogą osobiście wziąć udział albo pozostając w roli obserwatora, popijać pyszną kawę w przytulnej kawiarni.