Opiekun klienta - branża prawna/odszkodowawcza

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4650 - 9300
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo,
Obsługa klienta,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Twój zakres obowiązków
  • Stacjonarna praca przy CRM i telefonie.
  • Masz kontakt tylko z osobami, które same zgłosiły się do nas i chcą skorzystać z naszych usług.
  • Sprawy naszych klientów są różne, dlatego nie wpadniesz w rutynę i nie będziesz się nudził.
  • Nie musisz stosować technik sprzedażowych, ponieważ mamy dobrą ofertę dla klienta i często trudniej jest odmówić klientowi, jeżeli w jego sprawie nie możemy pomóc, niż namówić klienta na skorzystanie z naszych usług.
  • Twoim zadaniem będzie przeprowadzenie wstępnej rozmowy i skierowanie potencjalnego klienta do rozmowy z prawnikiem, a następnie podpisanie umowy za pomocą podpisu elektronicznego. Wszystko odbywa się zdalnie, bez konieczności osobistego kontaktu z klientem.
  • Może się zdarzyć, że będziesz pomagał klientowi zebrać niezbędne dokumenty, żeby prawnik mógł je przeanalizować.
  • Jeżeli zdobędziesz wystarczającą wiedzę, będziesz mógł przeprowadzić cały proces z klientem.

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w pracy polegającej na rozmowie telefonicznej z klientem
  • Zaangażowanie w pracę
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Sprawna obsługa komputera

Mile widziane
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej, finansowej lub prawniczej

To oferujemy
  • Wynagrodzenie + wysoka premia uzależniona od wyników + premia roczna
  • Dopasowana do Twoich możliwości liczba potencjalnych klientów, którzy sami do nas napisali/zadzwonili (jeżeli chcesz, może ich być bardzo dużo ), a im więcej klientów pozyskasz, tym wyższa będzie Twoja miesięczna premia.
  • Stabilne zatrudnienie – niektórzy nasi pracownicy pracują u nas niemal od początku istnienia kancelarii; nie redukowaliśmy zatrudnienia w czasie pandemii
  • Dofinansowanie do okularów do pracy przed komputerem
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Cała wiedza, która będzie Ci potrzebna, ale nie obawiaj się, nie będzie tego dużo, ponieważ z każdym klientem będzie rozmawiał prawnik – Twoim zadaniem będzie podpisanie umowy po tej rozmowie.
  • Realna szansa na awans i rozwój kariery zawodowej - zatrudniamy głównie prawników i ekspertów w dziedzinie likwidacji szkód ubezpieczeniowych, tak więc jako osoba zajmująca się podpisywaniem umów z nowymi klientami zostaniesz pierwszą osobą na tym stanowisku i zyskasz możliwość uczestniczenia w rozwoju działu, będziesz miał realny wpływ na tworzenie nowej struktury
  • Swobodna atmosfera: mówimy do siebie na "Ty"
  • Służbowy laptop i telefon
Benefity
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • pakiet medyczny

Informacje o firmie
Kancelaria Prawna Solace
Pomagamy naszym klientom od 14 lat. Przez ten czas wiele się nauczyliśmy i wiemy, że jesteśmy w stanie oferować najwyższy poziom usług, tylko wtedy gdy bardzo poważnie potraktujemy kwestię satysfakcji z pracy członków naszego zespołu. Nieustannie powiększamy nasz zespół i cieszymy się, gdy pracownik chce pracować u nas przez długie lata.  Wiemy, że stanowimy jedną drużynę i tylko razem możemy realizować główną misję firmy, którą jest pomoc ludziom poszkodowanym. To szczytny cel. Chcesz pomagać i przy tym dobrze zarabiać? Twoje miejsce jest w Solace.
Obsługujemy obecnie 10 000+ spraw i co miesiąc pozyskujemy kilkuset nowych klientów. Jesteśmy nowoczesną firmą prawniczą w fazie wzrostu. Dajemy szansę na rozwój i awans.

Aktualizacja: 25.09.2023