Ogłoszenie nieaktualne

Opiekun w żłobku

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3650 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Miejsce pracy: Gdańsk
W związku z rozwojem placówki, Niepubliczne Elitarne Przedszkole Mali Zwycięzcy oraz Żłobek poszukuje:
 OPIEKUNA DO ŻŁOBKA
do pracy w placówce zlokalizowanej na gdańskiej Morenie
przy ul. Rakoczego 19 od 1 LIPCA 2023 roku.
Zakres obowiązków:
  • sprawowanie opieki na dziećmi w grupie żłobkowej od roczku do trzech lat
  • organizacja zajęć edukacyjno-wychowawczych
  • realizacja programu pracy żłobka
  • zapewnienie bezpieczeństwa dzieciaczkom
  • dbałość o czystość i higienę stanowiska pracy w ciągu dnia.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub kurs żłobkowy z doświadczeniem w pracy min. 5 lat
  • kreatywność;
  • sumienność;
  • samodzielność;
  • żwawość;
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • osoba niepaląca
Oferujemy:
  • umowę o pracę – 3 miesięczny okres próbny, kolejna umowa na stałe;
  • na cały etat - 40 godzin tygodniowo pracy z dziećmi;
  • praca w godziny 8-16
  • możliwość awansu zawodowego;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez współfinansowanie lub finansowanie kursów oraz szkoleń;
  • pracę w zgranym i sympatycznym zespole o bogatym doświadczeniu w edukacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres [ukryte] Aleksandra Szulkowska tel. [ukryte]
UWAGA : Niepubliczne Elitarne Przedszkole Mali Zwycięzcy oraz Żłobek zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Aleksandra Szulkowska jest admiratorem danych osobowych.