Opiekunka/opiekun osób starszych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5040 - 5700
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

NZOZ Dom Seniora Goldental zatrudni pracowników na stanowisku opiekunka/opiekun osób starszych.
 Oferujemy:
  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • dyżury 12 godzinne
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z osobami w podeszłym wieku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera,
  • wysoka kultura osobista, empatia, dokładność,
  • atutem będzie ukończony kurs opiekuna medycznego

 OBOWIĄZKI:
Czynności związane z opieką na osobą starszą m.in.:
- opieka, pielęgnacja
- podawanie posiłków, pomoc przy jedzeniu,
- dbałość o higienę w tym kąpiele
- zmiana pampersów
- utrzymanie porządku
- podawanie leków
- pomoc w codziennych czynnościach
Informacje o firmie
NZOZ dom seniora Goldental jest nowoczesnym i komfortowo wyposażonym ośrodkiem, położonym 16 km od Gdańska w malowniczej miejscowości Przyjaźń na Kaszubach. Zapewniamy całodobowe usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne, w tym opiekę lekarską, opiekę pielęgniarską, oraz opiekę terapeutyczną. Świadczymy kompleksową rehabilitacje  z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz hydroterapii.

Aktualizacja: 21.12.2023