Pakowacz pilnie poszukiwany!

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
26 - 28
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi,
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Książeczka sanepidowska
Tak

Gdańskie Młyny Sp. z o.o znany i ceniony producent przetworów zbożowych
pilnie poszukuje osób na stanowisko: Pakowacz.

Główne obowiązki:
- kompletacja na paletach wyrobów gotowych w opakowań o gramaturze 1kg, 2 kg;
- foliowanie gotowych palet na owijarkach mechanicznych lub ręcznie;
- prawidłowe i czytelne oznakowywanie wyrobów;
- utrzymywanie porządku wyznaczonych stref, czyszczenie wykorzystywanych maszyn, urządzeń;
- użytkowanie urządzeń pakujących lub workownic.

Wymagania:
- aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych;
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;
- chęć wykonywania pracy zmianowej w trybie 12h ( również w weekend).

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w stabilnej branży;
- zdobycie doświadczenia zawodowego z możliwością dalszego rozwoju;
- zawarcie umowy zlecenia z stawką godzinową wysokości od 26 zł do 28,00zł brutto. Ilość godzin w miesiącu od 240 do 260.
- możliwość płatności wynagrodzenia cotygodniowego!

Nie czekaj, aplikuj!

Aktualizacja: 19.07.2023