Pakowacz/ka- pracownik magazynu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

W związku z rozwojem sklepu internetowego poszukujemy STUDENTKI/STUDENTA do pakowania zamówień dla Klientów oraz obsługi magazynu.

Głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie i pakowanie paczek zgodnie z zamówieniami.

Nie wymagamy doświadczenia, dlatego chętnie zatrudnimy osobę uczącą się (mile widziani studenci) z dużą chęcią i zaangażowaniem do pracy.
Miejsce pracy:
Włoski Sklepik ul. Chwaszczyńska 170C Gdynia
 Zakres obowiązków:
* kompletowanie i pakowanie paczek zgodnie z zamówieniami,
* kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego i wydawanego towaru,
* rozmieszczenie towaru w magazynie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
* dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy i poprawne działanie urządzeń magazynowych,
* sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:
* atrakcyjne wynagrodzenie
*elastyczne godziny pracy,
* pracę od poniedziałku do piątku,
* umowę zlecenie,
* pracę w miłej atmosferze:)

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia

Aktualizacja: 14.09.2023