Pakowanie cateringu dietetycznego

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

W związku z nowymi projektami poszukujemy pracowników do pakowania cateringu dietetycznego.

Lokalizacja: Reda

Opis stanowiska: Poszukujemy osób do pracy przy pakowaniu cateringu dietetycznego w Redzie. Obowiązki obejmują pakowanie jedzenia do pudełek według gramatury, przygotowywanie kompletnych diet dla naszych klientów oraz dbanie o wysoką jakość naszych produktów.

Wymagania:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
Godziny pracy:
  • 06:00-15:00
  • 15:00-24:00 (możliwość wyboru dostępna)
Warunki zatrudnienia:
  • Praca 5-6 dni w tygodniu, również w weekendy
  • Wolne dni w tygodniu
  • Dla chętnych możliwość wypracowania większej ilości godzin lub dni pracy
  • Stawka 27,70 brutto / dla studenta brutto=netto
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • 500zł brutto premii za przepracowany miesiąc bez spóźnień :)
  • Elastyczność w doborze zmiany pracy
  • Oferujemy wyżywienie bez limitu (pobierane jest 5zł dziennie z wypłaty)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte] lub zapraszam do kontaktu pod numer +48 [ukryte] .

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Aktualizacja: 24.01.2024