Pani sprzątająca do biura

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Pani sprzątająca do biura z umiejętnościami kulinarnymi i prawem jazdy kat. B
Firma KIM Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje energicznej i doświadczonej Pani sprzątającej, która dołączy do naszego zespołu w biurze. Jeśli jesteś osobą, która nie tylko doskonale radzi sobie z utrzymaniem porządku, ale także posiada umiejętności kulinarno-gastronomiczne oraz prawo jazdy kat. B, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy kandydatki w każdym wieku , niezależnie od tego w którym punkcie kariery zawodowej się znajdujesz, czekamy na Twoją aplikację!

Wymagania:
  1. Doświadczenie w sprzątaniu biur lub podobnych przestrzeni będzie dodatkowym atutem.
  2. Umiejętności kulinarno-gastronomiczne.
  3. Prawo jazdy kat. B
  4. Samodzielność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  5. Zdolność pracy w zespole i komunikatywność.
Obowiązki:
  1. Codzienne utrzymanie czystości w biurze, kuchni oraz łazienkach.
  2. Przygotowywanie posiłków dla pracowników zgodnie z wcześniej ustalonym menu.
  3. Realizacja zamówień na artykuły spożywcze i środki czystości.
Oferujemy:
  1. Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  2. Przyjazną atmosferę pracy.
  3. Prywatny pakiet opieki medycznej.
Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV [ukryte] lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 [ukryte] .
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatkami.