Partner biznesowy do założenia agencji marketingowej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Kierownik,
Asystent
Charakter pracy
Hybrydowa

Twój zakres obowiązków
  • Idealny Kandydat Powinien Posiadać:
  • Znajomość Rozwoju Biznesu: Doświadczenie w rozwijaniu biznesu, zwłaszcza w branży marketingowej. Umiejętność identyfikowania i realizacji nowych możliwości biznesowych.
  • Umiejętności Menadżerskie: Silne zdolności przywódcze i menadżerskie. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów od początku do końca.
  • Wiedza o Świecie Fitness: Podstawowa świadomość branży fitness, w tym trendów, potrzeb rynkowych i specyfiki klientów.
  • Komunikacja i Współpraca: Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
  • Innowacyjność i Kreatywność: Otwartość na nowe pomysły i podejście kreatywne do rozwiązywania problemów.
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w Rozwoju Biznesu:
  • Doświadczenie w rozwijaniu biznesu, najlepiej w branży marketingowej lub pokrewnej.
  • Umiejętność identyfikowania nowych możliwości rynkowych i rozwijania strategii biznesowych.
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych.
  • Umiejętności Menadżerskie i Przywódcze:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów.
  • Silne zdolności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność motywowania i inspirowania zespołu.
  • Znajomość Branży Fitness:
  • Podstawowa wiedza o branży fitness i jej trendach.
  • Zrozumienie potrzeb klientów z branży fitness i umiejętność dostosowania strategii marketingowych do tych potrzeb.
  • Zdolności Komunikacyjne i Relacyjne:
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno pisemne, jak i ustne.
  • Zdolność do efektywnej współpracy i pracy w zespole.
  • Kreatywność i Innowacyjność:
  • Otwartość na nowe pomysły i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Kreatywne myślenie w kontekście tworzenia unikalnych kampanii marketingowych.
  • Znajomość lokalnego rynku i specyfiki biznesowej Trójmiasta.
  • Preferowane bycie mieszkańcem Trójmiasta lub okolic.
  • Umiejętności Negocjacyjne:
  • Doświadczenie w negocjacjach biznesowych i umiejętność osiągania korzystnych rozwiązań.
  • Wizja Biznesowa:
  • Silna wizja biznesowa i umiejętność współtworzenia długoterminowej strategii rozwoju firmy.
  • Zainteresowanie rozszerzeniem działalności poza branżę fitness, wykorzystując istniejące kontakty biznesowe.
  • Dostępność i Zaangażowanie:
  • Gotowość do poświęcenia czasu i wysiłku na rozwój wspólnego przedsięwzięcia.
  • Zaangażowanie w długoterminowy sukces firmy.
To oferujemy
  • Udział w Własności i Decyzjach:
  • Możliwość posiadania udziałów w firmie.
  • Aktywne uczestnictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych.
  • Współtworzenie Strategii i Rozwoju:
  • Możliwość współtworzenia i realizacji wizji biznesowej firmy.
  • Wpływ na kształtowanie strategii i kierunków rozwoju agencji.
  • Dostęp do Sieci Kontaktów:
  • Korzystanie z istniejącej sieci kontaktów biznesowych i możliwość ich rozszerzenia.
  • Współpraca z klientami z branży fitness i innych sektorów.
  • Rozwój Osobisty i Zawodowy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznie rozwijającej się branży.
  • Dostęp do szkoleń i narzędzi rozwojowych.
  • Kreatywna i Innowacyjna Praca:
  • Praca w środowisku, które ceni kreatywność i innowacyjność.
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów i projektów.
  • Wspierające i Motywujące Środowisko:
  • Praca w zespole pasjonatów, którzy wspierają się nawzajem i dążą do wspólnych celów.
  • Kultura organizacyjna oparta na wzajemnym szacunku i otwartości.
  • Elastyczność i Autonomia:
  • Elastyczne warunki pracy, umożliwiające równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Autonomia w podejmowaniu decyzji i realizacji projektów.
  • Udział w Zyskach:
  • Udział w zyskach generowanych przez firmę.
  • Możliwość wpływu na wzrost finansowy i sukces firmy.
  • Wspólna Przygoda i Wyzwania:
  • Bycie częścią ekscytującej przygody budowania firmy od podstaw.
  • Wspólne przezwyciężanie wyzwań i świętowanie sukcesów.
Informacje o firmie
Jesteśmy liderem w branży treningu personalnego na Pomorzu, rozpoznawani za nasze innowacyjne i kompleksowe podejście do zdrowia. Nasza oferta nie ogranicza się tylko do treningów personalnych - oferujemy również profesjonalne porady dietetyczne, konsultacje fizjoterapeutyczne i usługi masażu.
Aktualnie poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć do naszej rosnącej grupy ponad 20 zadowolonych specjalistów.Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, to jesteś idealnym kandydatem!