Pensjonat w Gdyni zatrudni osobę do przygotowywania śniadań

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Opis
Opis stanowiska:
Praca na stanowisku osoby przygotowującej i wydającej śniadania w obiekcie hotelowym w Gdyni.
Gotowość do pracy w godzinach 6:00 - 14:00. (Również weekendy) ok. 3-4 razy w tygodniu
Wymagania:
  • dobra organizacja pracy
  • nieprzeciętny entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • wysoka kultura osobista
  • przygotowywanie potraw śniadaniowych zgodnie z przyjętymi standardami
  • dbałość o estetykę
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • doświadczenie na powyższym stanowisku - mile widziane (nie jest to wymóg konieczny)
  • aktualna książeczka sanepidowska
POSZUKUJEMY OSOBY Z ZAMIŁOWANIEM DO KUCHNI.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • elastyczny grafik
  • gratisowe wyżywienie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email.