Pielęgniarka w przychodni - umowa o pracę

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna,
Opieka medyczna,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Praca w gabinecie zabiegowym w przychodni
  • Prowadzenie dokumentacji pielęgniarskiej
  • Przygotowanie gabinetów do pracy
Nasze wymagania
  • Posiadasz wykształcenie: licencjat pielęgniarstwa lub liceum medyczne
  • Masz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Mile widziany kurs EKG i szczepień
To oferujemy
  • praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Oddział Centrum Medyczne w Gdańsku
  • Umowa o pracę
  • Wsparcie kadry zarządzającej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego i recepcyjnego
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
Informacje o firmie
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej