Ogłoszenie nieaktualne

Pizzerman

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Pizzeria Pogórzanka zatrudni osoby na stanowisko Pizzerman
Oferujemy:
 -bardzo dobre warunki pracy;
-stawka za godzinę jest adekwatna do umiejętności;( od 21 zł netto (osoba do przyuczenia) do 27 zł netto);
-umowa o pracę lub zlecenie;
-praca na najlepszych jakościowo produktach;
-szkolenia;
-długoterminową współpracę;
-pracę w młodym zespole w dobrej atmosferze;
-grafik miesięczny(staramy się dopasować do potrzeb pracownika);
Obowiązki:
-przygotowanie produkcji;
-dbanie o czystość i porządek;
-sumienność w wykonywaniu obowiązków;-praca 4/5 dni w tygodniu(10-22);
Wymagamy:
-doświadczenie przy wypieku pizzy na szamocie(możemy przeszkolić osoby pracujące w gastronomii);
-dyspozycyjność i punktualność;
-aktualnej książeczki zdrowia;
-brak uzależnień od alkoholu i narkotyków;
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.