Ogłoszenie nieaktualne

Planista Produkcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

§ Jesteś ambitny/a?
§ Lubisz wyzwania?
§ Planowanie masz w małym palcu?

W związku z prężnym rozwojem firmy szukamy pracownika na stanowisku Planista Produkcji, który swoją sumiennością i umiejętnościami planowania wyniesie Dział Produkcji na inny poziom!

Obowiązki
  • opracowywanie technologii produkcyjnych
  • wsparcie pracy liderów produkcji
  • przygotowywanie zleceń na produkty
  • planowanie wyprzedzające GPP (główny plan produkcji)
  • koordynacja terminów dostaw oraz nadzór nad GPP
  • raportowanie stanu zaplanowania
  • weryfikacja rozliczeń zleceń produkcyjnych
  • współpraca z koordynatorem sprzedaży i koordynatorem zakupu
  • wsparcie planowania procesów okołoprodukcyjnych
  • zarządzanie procesami jakościowymi oraz dokumentacyjnymi
  • analiza przypadku oraz proponowanie zmian dotyczących produkcji wraz z ISO
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
Wymagania
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze planowania produkcji
  • wykształcenie min. średnie
  • wiedza dotycząca procesów produkcyjnych
  • znajomość systemu Streamsoft Prestiż Produkcja
  • analityczne myślenie i planowanie
  • umiejętność organizacji i pracy w zespole
  • dokładność, samodzielność oraz gotowość do dalszego rozwoju zawodowego
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole i partnerskiej atmosferze
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Umowę o pracę z okresem próbnym
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjemne warunki pracy, klimatyzowane biuro z dobrym zapleczem socjalnym oraz parkingiem
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

    Informacje o firmie
    Menegon Sp. z o.o. dostarcza produkty oraz rozwiązania w dziedzinie wentylacji i filtrowentylacji przemysłowej. Nasze wdrożenia charakteryzuje skuteczność techniczna, która przekłada się na efekt ekonomiczny. Produkty Menegona dostępne są w ponad 30 krajach na świecie. Główna grupa naszych produktów powstała z myślą o likwidacji zanieczyszczeń powietrza w procesach spawalniczych, a także cięcia i obróbki suchej metali. Urządzenia nasze znajdują swoje zastosowanie w wielu innych procesach, w których problemem są lotne zanieczyszczenia powietrza.
    Oferowane produkty:
    • samonośne ramiona odciągowe
    • filtry mobilne
    • wentylatory wyciągowe
    • modułowy system filtracyjny FPM
    • stoły spawalnicze
    • szczelinowy odciąg kanałowy

    Aktualizacja: 12.01.2024