Płatne praktyki absolwenckie w biurze rachunkowym

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Wymagania:
- biegła obsługa komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
- komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
- skrupulatność i terminowość
- punktualność
- dyspozycyjność minimum 20 godzin tygodniowo

Obowiązki:
- archiwizacja dokumentów
- weryfikowanie dokumentów księgowych
- wsparcie działu księgowego

Oferujemy:
- możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu
- pracę w atrakcyjnej lokalizacji (5 minut drogi piechotą od stacji SKM)
- pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole
- zaświadczenie o odbyciu praktyki

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych przez RACHUBA Piotr Laskowski Sp. K. z siedzibą w Gdańsku, ul. Gen. Bora Komorowskiego 98.

Aktualizacja: 20.02.2024