Ogłoszenie nieaktualne

Podolog

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?
  • pedicure leczniczy, klasyczny i hybrydowy
  • opracowanie pękającej pięty/ rozpadlin
  • usuwanie modzeli
  • usuwanie odcisków
  • usuwanie kurzajek/brodawek
  • rekonstrukcja paznokci
  • terapia wrastających/wkręcających paznokci
  • opracowanie paznokci objętych chorobowo
  CO BĘDZIE CI POTRZEBNE?
  • doświadczenie w pracy podologa minimum 3 lata
  • umiejętność wykonywania wysokiej jakości pedicure hybrydowego oraz klasycznego
  • mile widziane: umiejętności wykonywania zabiegów z użyciem kostki Arkady, doświadczenie w diagnostyce chodu, dopasowywane indywidualnie wkładek odciążających / pozabiegowych, opatrunki odciążające i korygujące, profilaktyka stopy cukrzycowej
CO OFERUJEMY W ZAMIAN?
  • współpracę w oparciu o umowę B2B
  • elastyczne godziny pracy – preferowane popołudnia i soboty
  • pracę na wysokiej jakości produktach Podoland
  • pracę w zespole profesjonalistów, w tym lekarzy dermatologów
  • przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację
  • profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Informacje o firmie

Klinika Anti-Aging INVICTA powstała ponad 10 lat temu z myślą o wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się zdrowym, młodym i zadbanym wyglądem.
Naszym Pacjentom proponujemy bogaty pakiet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetologii.
Zespół Kliniki Anti-Aging INVICTA to wysokiej klasy specjaliści, którzy nieustająco podnoszą swoje kwalifikacje.
W Klinice można zadbać o ciało, twarz, dłonie i stopy korzystając z pełnej gamy usług z zakresu kosmetologii, wykonywanych przez doświadczone kosmetolożki. W ofercie Kliniki Anti-Aging INVICTA znajdują się m.in. zabiegi takie jak: peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, pedicure klasyczny oraz leczniczy, manicure japoński, depilację laserowa oraz woskiem.
Wszystkie zabiegi wykonywane są zgodnie ze standardami obowiązującymi w placówkach medycznych. Dzięki temu gwarantujemy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług.