Ogłoszenie nieaktualne

Pomoc apteczna Gdańsk

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Farmacja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Apteki w Gdańsku zatrudnią POMOC APTECZNĄ.
Zakres obowiązków:
  • pomoc przy przyjmowaniu zamówionego towaru,
  • potwierdzanie zgodności dostawy z zamówieniem,
  • właściwe rozmieszczenie asortymentu,
  • odpowiednie ułożenie preparatów,
  • utrzymywanie czystości w aptece.

Oczekujemy:
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.
  • Wykształcenie podstawowe
  • Doświadczenie w pracy w aptece mile widziane.
  • Dobry stan zdrowia, pozwalający na wykonywanie zadań na stanowisku.

Oferujemy:
  • Umowę zlecenie
  • Pracę w miłym i pomocnym zespole

Aktualizacja: 28.03.2023