Pomoc biura - asystent/asystentka biura

Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Kogo aktualnie szukamy?

Poszukujemy osoby, która będzie dyspozycyjna około 20 godzin w tygodniu i wspomoże Nas w zadaniach związanych z poprawnym funkcjonowaniem biura.  Jeśli więc jesteś odpowiednio zorganizowana/y, zwracasz uwagę na szczegóły, a dbanie o porządek to dla Ciebie istna przyjemność to czekamy właśnie na Ciebie!
…dołącz do nas!

Nasze wymagania:
  • Duża samodzielność, profesjonalizm i zaangażowanie
  • Punktualność i dyspozycyjność w dniach poniedziałek do czwartek około 11-16, piątki wolne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B.1
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki :
  • Pomoc w sprawach administracyjnych biura
  • Utrzymanie porządku w biurze
  • Cykliczne zamówienia artykułów biurowych i sprzętu
  • Pomoc i kontrola prac związanych z remontami i zmian wizualnymi w biurze: koordynacja pracowników zewnętrznych, kontakt z dostawcami/usługodawcami
  • Praca z dokumentami: organizacja dokumentów i korespondencji, także wysyła poczty
  • Odpowiedzialność za serwis laptopów i innych sprzętów biurowych
  • Pomoc w organizacji benefitów pracowniczych
  • Pomoc w organizacja wyjazdów służbowych
Co zyskasz?

W iGamingNuts tworzymy ponad 30 osobowy zgrany i wspierający się zespół specjalistów i
ekspertów. W segmencie legalnych zakładów sportowych cieszymy się dumnym tytułem lidera w budowaniu społeczności graczy.
Dla Nas kultura pracy i atmosfera jest bardzo ważna. Jak tylko możemy doceniamy naszych pracowników, którzy otrzymują darmowe wejścia na mecze piłkarskie, żużlowe oraz sporty walki :)
Dlatego jeśli szukasz pracy dodatkowej, zatrudnienia na ½ etatu i chcesz rozwijać się w branży bukmacherskiej - dołącz do iGamingNuts!
U Nas po prostu poczujesz się jak w domu!

Benefity:
  • karta multisport (dofinansowanie)
  • prywatna opieka medyczna (dofinansowanie)
  • wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt (pracujemy na Mac)
  • codzienne różnorodne śniadanie w biurze
  • nowoczesne biuro w centrum Gdańska Wrzeszcz (bardzo dobrze skomunikowane z SKM, tramwaj, autobus)
  • działania społeczne w które chętnie się angażujemy
  • praca u rynkowego lidera branży bukmacherskiej
  • dodatkowy dzień wolny w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia
Informacje o firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy iGamingNuts!
 Naszym celem jest przekazanie klientom najlepszej i najbardziej wszechstronnej wiedzy na temat bukmacherów i kasyn online, za pośrednictwem dedykowanych stron i produktów.
Koncentrujemy się na umożliwieniu graczom znajdowania najlepszych typów na wydarzenia sportowe i wyboru najkorzystniejszych produktów spośród wszystkich operatorów bukmacherskich. Dla naszych użytkowników przygotowujemy wytyczne i kompleksowe recenzje w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Dane administratora
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest IGAMINGNUTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ , UL.SOBÓTKI 5/3 80-247 GDAŃSK, NIP: 5842775715, REGON: 380976494 zwany dawniej Mahalo Media Spółka Jawna Bieliński Wróblewski; Nadmorski Dwór 22b/6; 80-506 Gdańsk
(dalej również jako Pracodawca lub Administrator). Kontakt z administratorem jest możliwy poprzez e-mail: n.iwaszko@igamingnuts.com lub na podany adres siedziby, będący również adresem korespondencyjnym.

Cele i podstawy prawne przetwarzania danych
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celach rekrutacyjnych, na podstawie:
szczególnego przepisu prawa regulującego zbieranie danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (art. 6 ust. 1 lit. c RODO* w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu Pracy), czyli w przypadku oferowania zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i dostarczenia danych wyłącznie objętych tym przepisem, tj.: imię̨ (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku lub
na podstawie wyrażonej przez Pana/Panią zgody - zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO co dotyczy przypadków, kiedy:
w przypadku bieżącego procesu rekrutacji: oferowana jest umowa o pracę, a w celach rekrutacyjnych podaje Pan/Pani w CV lub dokumentach aplikacyjnych inne dane, niż takie, które Pracodawca może przetwarzać w oparciu o Kodeks pracy, czyli inne, niż: imię̨ (imiona) i nazwisko, datę̨ urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Pana/Panią oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jeżeli są one niezbędne Pracodawcy do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku bądź
w przypadku bieżącego procesu rekrutacji: oferowana jest umowa inna niż umowa o pracę (np. umowa zlecenie), a przetwarzanie danych dotyczy wszystkich, które podaje Pani/Pan w CV lub dokumentach aplikacyjnych do przetwarzania w celu realizacji procesu rekrutacji, bądź
chciałaby Pani/Pan wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych u Pracodawcy (przetwarzanie danych dotyczy wszystkich, które podaje Pani/Pan w CV lub dokumentach aplikacyjnych do przetwarzania w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych).

* RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE