Ogłoszenie nieaktualne

Pomocnik montera

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
7200 - 9200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Instalacje,
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma 4S Technical Management oferująca usługi związane z wykonawstwem, rewitalizacją i utrzymaniem przestrzeni miejskich. W związku z pozyskaniem nowych kontraktów poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pomocnik montera.

Zakres zadań:

• Prowadzenie prac budowlanych związanych z budową  i modernizacją sieci telekomunikacyjnej oraz montażem małej architektury,
• Montaż tras kablowych, układanie okablowania,
• Podwieszanie kabli na podbudowie słupowej,
• Montaż opraw oświetleniowych i osprzętu światłowodowego,
• A jeśli nie potrafisz to nauczymy Cię spawania światłowodów!

Oczekujemy:

• Chęci do pracy i nauki,
• Predyspozycji do pracy fizycznej,
• Umiejętności obsługi elektronarzędzi,
• Braku przeciwwskazań przy pracy na wysokości.
• Prawa jazdy kat. B,
• Sumienności i punktualności.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat,
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
• Pakiet świadczeń z ZFŚS (dofinansowanie wakacji, kolonii dla dzieci, podręczników itp.),
• Wsparcie doświadczonego zespołu,
• Dodatkową opiekę zdrowotną i ubezpieczenie grupowe,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Inwestycje w Twoją przyszłość - rozwój, kursy i szkolenia.

Kandydatów prosimy o kontakt i przesyłanie CV na adres e-mail wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacje o firmie
4S Technical Management