Pomocnik ślusarza-montera

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Przemysł,
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: ATL/02/23

Firma Ultra ATL Sp. z o.o. z 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie wyposażenia technologicznego fabryk, remontów maszyn oraz utrzymania ruchu poszukuje pracowników fizycznych do wykonywania prac warsztatowych spełniających następujące wymagania:
  • umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych;
  • zaangażowanie, sumienność i uczciwość;
  • zdolność do pracy samodzielnej i w zespole;
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń warsztatowych (możliwość przyuczenia);
Obowiązki:
  • przygotowanie elementów, instalacji, maszyn i urządzeń do demontażu,
  • pomoc w remoncie, naprawie i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • montaż manualny zespołów, wyposażenia z użyciem narzędzi,
  • proste prace ślusarskie przy użyciu ręcznych narzędzi na warsztacie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od umiejętności);
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy.
  • praca na warsztacie w godzinach od 7.00-15.00 (Gdańsk Oliwa)
  • możliwość rozwoju (szkolenia i kursy doskonalące);

Aktualizacja: 18.02.2024