Poszukujemy Kucharza z doświadczeniem (Zastępce szefa Kuchni) !!!

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
30 - 40
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Nowo otwarty lokal Portowa Breakfast & Lunch w Gdyni szuka:
DOŚWIADCZONEGO KUCHARZA (KUCHNIA POLSKA I ŚRÓDZIEMNOMORKSA)
Wymagania:
  • wymagane profesjonalne doświadczenie
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • estetyka pracy
  • punktualność, efektywność, chęć do pracy
  • higiena pracy
Obowiązki:
  • Prowadzenie samodzielnej kuchni Polskiej i Śródziemnomorskiej (WYMAGANA WYSOKA JAKOŚĆ)
  • Wymagana wysoka etyka pracy
Oferujemy:
- pracę całoroczną
- stabilizację i atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
-wynagrodzenie w zależności od umiejętności, OD 30 zł/ godz.
Opis dodatkowy:
Szukamy wyłącznie DOBRYCH kucharzy z doświadczeniem w kuchni Polskiej i śródziemnomorskiej, zdolnych do samodzielnej pracy. Ze względu na lokalizację i charakter lokalu jakość serwowanych potraw musi być na wysokim poziomie.
Po przesłaniu CV skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia się na spotkanie w siedzibie firmy.

Aktualizacja: 14.09.2023