Praca na wakacje na produkcji (dwie zmiany, prosta i lekka)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: pps/05/2023

Grupa Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich producentów EMS oraz dystrybutorów komponentów elektronicznych i automatyki. Wszystkie sukcesy zawdzięczamy zespołowi ponad 200 pracowników, których charakteryzuje wiedza, pasja, zaangażowanie i ambicja. Dzięki zgranej załodze stworzyliśmy pozytywną, rodzinną atmosferę docenianą zarówno przez pracowników, jak i kontrahentów.

Do naszego produkcyjnego zespołu poszukujemy osób, które chcą nabyć doświadczenia w pracy na produkcji w okresie wakacyjnym.

Miejsce pracy: Gdańsk Osowa

W zależności od przydzielonego stanowiska głównymi obowiązkami będą:
  • montaż urządzeń elektronicznych
  • pakowanie modułów i urządzeń elektronicznych
  • czynności magazynowe
Oczekujemy:
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w okresie czerwiec-sierpień lub czerwiec-wrzesień
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w dwuzmianowym systemie od poniedziałku do piątku (jeden tydzień od 6:00 do 14:00, drugi tydzień od 14:00 do 22:00)
  • punktualności
  • spostrzegawczości
  • umiejętności manualnych umożliwiających montowanie małych elementów

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • wynagrodzenie 22,80-23,50 zł brutto/h
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość podjęcia stałej współpracy po wakacjach

Zainteresowane pracą osoby proszę o przesłanie CV mailowo: [ukryte]
W tytule wiadomości proszę wpisać: Wakacyjna praca na produkcji

Aktualizacja: 26.06.2023