Praca tymczasowa - Przymorze - 1 zmiana Start 13.12!

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: AKR/12/23

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nadruk na kartach zmiana popołudniowa
Konfekcja ręczna
Konfekcja maszynowa

Praca od poniedziałku 13.12 do 20.12.2023 w godz. 6.30 - 14.30
Lokalizacja: Gdańsk Przymorze
Obowiązki:
  • Praca siedząca
Wymagania:
  • Chęć do pracy,
  • Dokładność,
    • Dostępność w terminie 13.12.2023 - 20.12.2023

Oferujemy:
  • Szybkie nawiązanie współpracy,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • Pracę na Przymorzu w lokalizacji z dogodnym dojazdem,
  • Wynagrodzenie 23.50 brutto/h.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o przesłanie CV na  [ukryte] lub wiadomość sms na nr [ukryte]
W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :
1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym AKR/12/23 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”
2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 08.12.2023