Pracownik Działu Ofertowania

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne,
Instalacje
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukujemy do pracy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Pracownik Działu Wsparcia Inwestycji/Kosztorysant:
Główne zadania na stanowisku:
- sporządzanie wycen, kosztorysów (również w oparciu o PZP),
- kontakt z dostawcami, głównymi wykonawcami oraz inwestorami,
- realizacja zamówień,
- wsparcie realizacji zleceń,
- analiza projektów.
Wymagania:
- znajomość obsługi komputera, w tym programów: Windows Live Mail bądź Outlook, Microsoft Office,
- wykształcenie techniczne,
- wysokie umiejętności komunikacyjne, w tym w zakresie negocjacji i utrzymania pozytywnych relacji z klientami.
Mile widziane:
- znajomość programu: NORMA, AUTOCAD,
- znajomość prawa zamówień publicznych,
- znajomość rynku cen materiałów i usług budowlanych oraz rozwiązań technicznych.
Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- stałe wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
- przeszkolenie.
Informacje o firmie
Firma Izotop Sp. z o.o. istniejąca na rynku od 35 lat działa w branży instalacji niskoprądowych.
Od początku zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług dla przedsiębiorstw, banków, centrów handlowych, obiektów kultury, szkół, szpitali itp. w zakresie zabezpieczeń obiektów.
Wykonujemy projekty, zajmujemy się montażem oraz serwisem i konserwacją systemów teletechnicznych. Głównie instalujemy: DSO, SAP, CCTV, KD.

Aktualizacja: 15.05.2023