Pracownik Myjni w salonie BMW Gdańsk/Gdynia

Ogłoszenie podstawowe

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 5600
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Naszą pasją są samochody. O każdy dbamy ze szczególną uwagą. Oferujemy kompleksowe usługi detailingu, mycia, czyszczenia i pielęgnacji. Obsługujemy salony samochodowe .

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalisty, który mogłyby dołączyć do naszego zespołu.

Lokalizacja: /Gdynia/Gdańsk

Oczekiwania:
• Prawo jazdy kat.B – warunek konieczny
• Niekaralność – warunek konieczny
• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Doświadczenie w pracy na myjni

Obowiązki:
• Kompleksowa obsługa samochodów marki premium
• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów
• Dokładne oraz terminowe wykonywanie zleconych zadań
• Dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:
• Pracę u Dealera Samochodowego
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Możliwość długofalowej współpracy
• Wysokie wynagrodzenie (podstawa + premie)
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Realną możliwość rozwoju (lider zespołu, kierownik)
• Możliwość szkoleń z zakresu auto detailingu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Tomasz

880789... Wyświetl numer
SMS
Wyświetl numer