Pracownik Obsługi Recepcji

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Dla naszego Klienta - międzynarodowa firma poszukująca kandydata na stanowisko Pracownika Obsługi Recepcji. Poszukujemy energicznego, odpowiedzialnego i zaangażowanego studenta, który chce dołączyć do zespołu. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za szeroki zakres obowiązków związanych z obsługą recepcji oraz dbaniem o różnorodne aspekty życia w biurze.

Zakres obowiązków
  • Obsługa korespondencji
  • Zarządzanie zasobami biurowymi, w tym papierem i kawą :- wiadomo kawa to podstawa!
  • Współtworzenie kalendarza wydarzeń firmowych
  • Organizacja i dbanie o wydarzenia okolicznościowe, takie jak Dzień Pizzy czy Dzień Czekolady - bo każdy dzień jest powodem do świętowania!
  • Nadzór nad naprawami i remontami w biurze
  • Informowanie pracowników o bieżących wydarzeniach i komunikatach firmy
  • Zapewnienie płynnej komunikacji wewnętrznej
  • Tworzenie pozytywnego otoczenia poprzez uśmiech i pozytywne nastawienie, przez co budować świetne relacje wewnętrzne
  • A w wolnych chwilach... no cóż, możesz śmiało posiedzieć na TikToku, albo pozwolić sobie na szybką rozgrywkę w Candy Crush! Bo w firmie też szanujemy czas na małe odskocznie!
Oczekujemy
  • Status studenta (mile widziane)
  • Dostępność w godzinach 10:00 - 14:00
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym min. B2
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Pozytywne nastawienie i chęć tworzenia przyjaznej atmosfery
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowym dream teamie na ten moment w wymiarze połowy etatu
  • Elastyczne godziny pracy najlepiej w godz. 10:14 od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie godzinowe 24 zł/h na rękę
  • Świetne wydarzenia firmowe, których organizację będziesz współtworzyć
  • Pozytywną atmosferę i niezliczone uśmiechy w ciągu dnia
  • Super lokalizację biura w Gdańsku Wrzeszczu - okolice Garnizonu przy al. Grunwaldzkiej.