Pracownik Ochrony (Osiedla Mieszkaniowe)

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 5600
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Ochrona osób i mienia / Konwoje,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Agencja Ochrony Wena Spółka z o.o. najstarsza firma ochrony w Polsce działająca od 1988 roku poszukuje aktualnie na stanowisko:

Pracownik ochrony - portier.

Miejsce pracy teren Osiedli Mieszkaniowych w Gdańsku w dzielnicach: Wrzeszcz, Zaspa, Przymorze, Morena.

Wymagania:
  • status osoby uczącej się do 26 roku życia.
  • znajomość obsługi komputera,
  • niekaralność,
  • komunikatywność - prowadzenie rozmów telefonicznych, dobra dykcja
  • dyspozycyjność.
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
Oferujemy:
  • praca w najstarszej firmie ochrony o ugruntowanej renomie,
  • umowa zlecenie,
  • praca w systemie 12/24 godzinnym,
  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej,
  • praca w zgranym zespole,
Zakres obowiązków:
  • obsługa monitoringu osiedla - obserwacja obrazu z kamer
  • obchód chronionego obszaru,
  • udzielanie informacji o stanie obiektu,
Szczegóły w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Aktualizacja: 11.09.2023