Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Produkcji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Prace związane z nasypywaniem, i napełnianiem butelek substancjami wg receptur
  • Konfekcjonowanie produktów: pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Naklejanie naklejek, etykiet itp
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie zasad BHP
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Posiadanie własnego samochodu ze względu na dojazd
  • Chęć do pracy, uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Staranność, dokładność i chęć przyswojenia nowych umiejętności
To oferujemy
  • umowa o pracę na cały etat
  • dodatkowe wsparcie finansowe w ramach dojazdów
  • praca w stałych godzinach
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne PZU
  • atrakcyjne bonusy za wkład w rozwój firmy/stanowiska
  • praca w dobrej atmosferze, w nowoczesnej firmie i nowym zakładzie produkcyjnym
  • dofinansowanie karty Multisport
  • rabat pracowniczy na produkty Aura Herbals
Informacje o firmie
O nas:
Jako Aura Herbals tworzymy produkty prosto dla zdrowia. Droga do zaufanej marki rozpoczęła się od produkcji ekologicznej żywności. Wiedząc, że organizm ludzki nie wszystkie najważniejsze składniki i mikroelementy jest w stanie otrzymać z pożywienia, a także w związku ze zmieniającym się stylem życia, postanowiliśmy rozpocząć produkcję suplementów diety. Marce zaufało już tysiące osób, w tym Klienci aptek i dużych sieci drogeryjnych. Wszystkie produkty tworzymy z miłości do natury, zdrowia i ludzi. Tak, aby w prosty i bezpieczny sposób nasi Klienci mogli uzupełnić dietę w niezbędne witaminy, minerały i cenne składniki aktywne.

Klikając w przycisk Aplikuj, Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AURA HERBALS sp. z o.o. z siedzibą w: Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: j.paul@auraherbals.pl.

Aktualizacja: 18.01.2024