Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Recepcji

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista

Poszukujemy na stanowisko obsługi recepcji dla jednej z naszych spółek z branży finansowo-księgowej, w biurze głównym w Olivia Business Centre w Gdańsku. Spółka zatrudnia obecnie ponad 70 osób i oferuje usługi księgowe, finansowe oraz payroll.
DOŁĄCZ DO NAS!

Zakres obowiązków:
  • Mistrzowska obsługa połączeń telefonicznych i poczty, będziesz odpowiadać na wiadomości, przekazywać je dalej i udzielać wszystkim niezbędnych informacji.
  • Tworzenie dokumentów UPL i PEL – mamy dla Ciebie gotowe wzory, więc wystarczy tylko wpisać odpowiednie dane, a wszelkie dostępne u nas programy biurowe nie sprawią Ci żadnego kłopotu. Daleko im jeszcze do systemów NASA.
  • Zamawianie różnych niezbędnych rzeczy do biura, od długopisów, papieru i tonerów, aż po mleko i wodę. Musisz być na bieżąco, sprawdzając co się kończy, żebyśmy nie zostali bez tuszu do drukarek w najmniej odpowiednim momencie. Będziesz naszym superbohaterem zapewniając nam stały dostęp kawy w biurze.
  • Kontakt z naszym administratorem biura/ budynku – to Ty będziesz pilnować, czy wszyscy posiadają ważne karty wejściowe, czy nikt się nie zgubił w labiryncie biurowych korytarzy. A kiedy zabrzmi alarm ewakuacyjny, będziesz koordynować wszystkie akcje, żebyśmy wszyscy znaleźli się na miejscu spotkania, bez żadnych nieporozumień.
  • Multitasking – wiedząc, że recepcja to centrum dowodzenia biurem oraz wirujące miejsce pełne różnorodnych zadań, Twoje umiejętności w równoczesnym wykonywaniu wielu zadań staną się niesamowicie rozwinięte.
  • Twój najważniejszy obowiązek to sprawić, że każda osoba, która przekroczy próg naszego biura, opuści je z szerokim uśmiechem na twarzy. Twoja niesamowita energia i życzliwość będą jak magiczne zaklęcie, które rozprowadza pozytywną atmosferę wśród naszych gości. Będziesz naszym magazynem uśmiechów, pełnym pozytywnej aurą i radością, która promieniuje na każdego, kto do nas zawita!
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obszarze recepcji lub pracy na stanowisku o podobnym charakterze będzie dużym atutem. Szukamy kandydatów, którzy już posiadają pewne umiejętności i doświadczenie w obszarze obsługi gości oraz zarządzania recepcją.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista są kluczowe. Idealny kandydat będzie potrafił/a nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje z klientami, gośćmi i innymi członkami zespołu. Umiejętność jasnego i klarownego przekazywania informacji jest niezbędna.
  • Zorganizowanie i umiejętność zarządzania czasem są niezwykle ważne. Recepcjonista/-ka będzie odpowiadać za wykonywanie wielu zadań jednocześnie, więc umiejętność priorytetyzacji, skutecznego planowania i utrzymania porządku w pracy jest kluczowa.
  • Wysoce rozwinięta umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook), jest wymagana. Umiejętność szybkiego uczenia się nowych programów i narzędzi będzie dodatkowym atutem.
  • Dyskrecja i zaufanie są niezwykle istotne.Często będziesz mieć dostęp do poufnych informacji i danych, dlatego oczekujemy pełnej dyskrecji i umiejętności zachowania tajemnicy.
  • Zorientowanie na klienta to kluczowa cecha. Idealny kandydat będzie potrafił/a zapewnić najwyższy poziom obsługi gości, będąc uprzejmym, życzliwym i pomocnym. Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywania problemów klientów jest niezbędna.
  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku są ważne. Musisz być gotowy na zmiany i przystosowanie się do różnych sytuacji.
  • Punktualność i odpowiedzialność są ważne. Oczekujemy, że idealny kandydat będzie zawsze gotowy/a do pracy na czas i podejmie pełną odpowiedzialność za powierzone mu/jej obowiązki.
  • Pozytywne podejście i entuzjazm są wręcz pożądane! Chcemy, abyś był osobą energiczną i przyjazną drugiemu człowiekowi, która przynosi pozytywną atmosferę do biura i sprawia, że nasi pracownicy i goście czują się mile widziani.
Oferujemy:
  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjazne godziny pracy - zapewniamy stabilny grafik pracy w godz. 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku.
  • Dynamiczną i przyjazną atmosferę pracy - zapewniamy inspirujące środowisko, w którym codziennie spotykasz nowych ludzi i możesz tworzyć pozytywne relacje z klientami i kolegami z zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego - oferujemy szanse rozwoju i doskonalenia umiejętności w obszarze obsługi gości, zarządzania recepcją oraz komunikacji interpersonalnej. Dajemy Ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwijania się w dynamicznym środowisku.
  • Przyjazny zespół i wsparcie - będziesz częścią zgranego zespołu, który służy wzajemnym wsparciem i współpracą. Możesz liczyć na pomoc i mentorstwo od doświadczonych kolegów, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces w Twojej roli.
  • Wspaniałe możliwości networkingowe - jako recepcjonistka będziesz miała/miał okazję nawiązywać kontakty z różnymi osobami, w tym z przedstawicielami innych firm czy gośćmi, co może otworzyć drzwi do nowych możliwości i poznania interesujących ludzi.
  • Możliwość wpływu na pozytywny wizerunek firmy - jako pierwszy punkt kontaktu dla gości, masz możliwość wpływania na pierwsze wrażenie, jakie odnoszą o naszej firmie. Twój profesjonalizm i życzliwość są kluczowe dla budowania pozytywnego wizerunku naszej organizacji.

Aktualizacja: 06.07.2023