Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik Sprzątający

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

HR for BUSINESS sp. z o.o. - będąca częścią grupy kapitałowej IMPEL dla swojego Klienta - poszukuje osób na stanowisko:
PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY
Miele widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Gdynia, K. Górskiego
Praca od pn. do sob. + niedz. handlowe 06:00- 14:00 ; 14:00-22:00

Zadania:
  • sprzątanie powierzchni sklepowej, ciągów komunikacyjnych za pomocą maszyny czyszcząco-szorującej
Wymagania:
  • dobra sprawność fizyczna,
  • sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość obsługi maszyn czyszcząco-szorujących
Oferujemy:
  • Umowa zlecenie/ Umowa o pracę
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10 -tego każdego miesiąca z UoP oraz 15 - tego każdego miesiąca z Uz
Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 15:30 tel.   [ukryte]

W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.