Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik administracyjny

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak

Potrzebujemy na stałe osoby do wsparcia naszego biura.

Opis stanowiska pracy
  • Obsługa klienta biznesowego (elektroniczna, telefoniczna)
  • Koordynowanie projektów i monitorowanie przebiegu realizacji
  • Wybór tłumaczy do realizacji zleceń
  • Wystawianie faktur, umów i rozliczanie usług

Wymagania
  • Wykształcenie min średnie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • Elastyczność, otwartość na zmiany, dynamizm i wysoki poziom energii życiowej
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Wysoka komunikatywność oraz kultura osobista, odpowiedzialność
  • Wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy
  • Umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie oraz szanse awansu
  • Możliwość rozwoju  w zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Informacje o firmie
Prosimy o wysyłanie swojego cv na [ukryte]

Aktualizacja: 22.02.2024