Pracownik bistro / część etatu / elastyczny grafik

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Pracownicy gastronomii
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak

Szukasz pracy na część etatu? Potrzebujesz elastycznych godzin pracy? Rozpocznij pracę w znanej szwedzkiej firmie na stanowisku PRACOWNIK BISTRO.

Co możemy Ci zaoferować?
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Pracę na ½ lub ¾ etatu
  • Wynagrodzenie w wysokości 2250 zł brutto przy ½ etatu oraz 3375 zł brutto przy ¾ etatu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Zniżki na obiady pracownicze
  • Kartę Multisport i grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pracę w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty
  • Pracę w dużej firmie z międzynarodowymi standardami
Jakie będą Twoje zadania?
  • Kompletowanie zamówień i wydawanie posiłków
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • Zależy nam na osobach komunikatywnych i posiadających chęci do pracy
  • Wymagamy książeczki sanepidowskiej, a jeżeli jej nie posiadasz pomagamy w jej wyrobieniu
  • Mile widziani studenci
Dołącz do Naszego Zespołu! Czekamy na Twoją aplikację.
Informacje o firmie
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010