Ogłoszenie nieaktualne

Pracownik biurowo-kadrowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Kadry
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Firma - Opportunity 66 Sp. z o.o. Sp.k.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Pracownika biurowo-kadrowego
Miejsce pracy: Gdańsk - Rudniki, ul. Miałki Szlak

OBOWIĄZKI
  • obsługa pracowników w obszarze kadrowo- płacowym (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, urlopy, zwolnienia lekarskie, zaświadczenia BHP, medycyna pracy itp.) w tym zatrudnianie i legalizacja pracy Cudzoziemców
  • wsparcie procesów administracyjnych związanych z obsługą i procesami w biurze,
  • przygotowywanie miesięcznych list płac, wynagrodzeń, rozliczanie urlopów wypoczynkowych, zasiłków chorobowych i innych nieobecności
  • sporządzanie i przesyłanie deklaracji ZUS, sprawozdań GUS i deklaracji podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • przygotowanie wniosków do uzyskania zezwolenia na pobyt czasowy, zezwoleń na pracę, oświadczeń o powierzeniu pracy dla Cudzoziemców
  • bieżąca współpraca z urzędami (m.in. Inspekcja Pracy, ZUS, US, Urząd Pracy, Straż Graniczna)
  • obsługa programu kadrowego oraz programu PŁATNIK
  • obsługa portali ZUS PUE, praca.gov.pl
  • inne prace biurowo-administracyjne zlecone przez Pracodawcę
WYMAGANIA
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów podatkowych, KP i ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość zasad legalizacji pobytu i pracy Cudzoziemców na terenie RP;
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sprawne oraz dokładne wykonywanie zadań, systematyczność;
  • Wysoka samodzielność w zakresie powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i chęć do pracy z ludźmi.
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego
OFERUJEMY
  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań
  • Elastyczna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - do wyboru pełny lub na pół etatu,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia, niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: [ukryte]

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informacje o firmie
Opportunity 66 jest prężnie rozwijającą się firmą na rynku budowlanym, specjalizującą się w realizacji prac żelbetowych - stanów surowych. W Gdańsku zlokalizowana jest centrala firmy, z tego powodu firma jest szczególnie zaangażowana na trójmiejskim rynku. Strona: www.opporunity66.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aktualizacja: 28.12.2023