Pracownik biurowy/recepcjonistka

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4600 - 5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki
  • Obsługa sekretariatu
  • Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz przepływ korespondencji
  • Zamawianie materiałów i artykułów biurowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz innych pism
  • Praca w programie Corel, po przeszkoleniu
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
Kwalifikacje
  • Wykształcenie min. średnie
  • Obsługa komputera i innych urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dużym atutem będzie doświadczenie w firmie elektronicznej, jednak nie jest to wymagane
Oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w systemie jednozmianowym
  • Pełne szkolenie przed przejęciem obowiązków
  • Miłą atmosferę w młodym zespole
Informacje o firmie
Firma IREL zajmuje się projektowaniem i produkcją radiowych systemów zdalnego sterowania od 1995 r. Siedziba firmy znajduje się w Niestępowie między Gdańskiem a Żukowem. W ramach aktualnie prowadzonego procesu rekrutacyjnego, poszukujemy pracownika biurowego do pracy w sekretariacie firmy. Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji. Wynagrodzenie proponowane w ogłoszeniu to kwota na okres wdrożeniowy (3 miesiące), po tym czasie przewidujemy podwyżkę, której wysokość zostanie ustalona w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Aktualizacja: 03.11.2023