Pracownik do biura - Agencji Ubezpieczeniowej

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4300 - 9500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Poszukuję osoby , która:
· posiada minimum średnie wykształcenie
· nie była karana,
· komunikatywnej i pozytywnie nastawionej do pracy z Klientem,
· Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rozmów w oparciu o techniki i standardy sprzedaży
Otwartej na rozwój i udział w szkoleniach
Zakres obowiązków
· sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych
· Dbanie o wysoką jakość obsługi i budowanie trwałych relacji,
· Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych.
Oferujemy:
· umowę o pracę
Praca w dynamicznym zespole
· atrakcyjny system prowizyjny
· indywidualny program wdrożenia oraz pakiet bezpłatnych szkoleń,
· konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko