Pracownik fizyczny/Ręczne kierowanie ruchem - OMT Chwaszczyno-Żukowo

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Felix Infra Sp. z o.o. TRADE Sp. K. zatrudni PRACOWNIKA FIZYCZNEGO (Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej - Żukowo)

Zadania:
  • ręczne kierowanie ruchem
  • prace utrzymaniowe, prace fizyczne (kopanie, zagęszczanie terenu itp.)
  • inne prace zlecone na budowie
Wymagane:
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność
  • Odpowiedzialność
  • Chęć do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Chęć do nauki
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi
Oferujemy:
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Szkolenia uprawniające do ręcznego kierowania ruchem oraz inne niezbędne do wykonywania zadań na ww. stanowisku
Miejsce pracy: POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA NW. BUDOWĘ:
  • Budowa Obwodnicy Metropolii Trójmiejskiej - Żukowo
Zasady aplikowania: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny [ukryte] lub przesłanie swojego CV na adres [ukryte] (w tyt. "Pracownik fizyczny OMT".
Nie dodzwoniłeś się? wyślij SMS - na pewno oddzwonimy!