Pracownik na dział gipsowni

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Pracownia ortodontyczna w Różynach k/Pruszcza Gd. poszukuje pracownika na dział gipsowni. Wykształcenie kierunkowe technik dentystyczny mile widziane choć niekoniecznie - możliwość przyuczenia. Praca pon-pt w godzinach 8:00-16:00

Obowiązki:
- odlewanie i obcinanie modeli gipsowych,
- przygotowywanie prac do wysyłki,
- kontrola terminowości zleceń,
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

Od osoby ubiegającej się o zatrudnienie oczekujemy zapału do pracy, dokładności, dobrego zorganizowania i poczucia humoru :)

W zamian oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pracownię Ortodontyczną Ortobella w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.